اطلاعيه

بنویسیم محیط زیست بخوانیم زندگیاطلاعیه

جلسه ی فروردین ماه انجمن علمی و فرهنگی آهار روز پنجشنبه1393/1/28 از ساعت17تا18:30 با موضوع تشکیل هیات امنای صندوق خیریه در خانه ی بهداشت آهار برگزار می گردد.


به نام خدای مهربان

 

فراخوان انجمن علمی و فرهنگی آهار

جهت تشکیل صندوق حمایت ازبیماران خاص

با توجه به گسترش روز افزون و نگران‌کننده بیمارهای خاص از جمله سرطان،ام اس، هپاتیت و... در کل کشور و افزایش سرسامآور هزینه‌های درمان که برای بسیاری از خانواده‌ها کمرشکن بوده و فشار فراوانی علاوه بر درد و رنج خود بیماری به خانواده‌ها وارد می‌کند، پیشنهادات بسیاری در این مورد به اعضا انجمن علمی و فرهنگی آهار رسیده واعضاء انجمن پس از بررسی و مشورت با بزرگان آهارپیشنهاد تشکیل (صندوق حمایت از بیماران خاص) در آهار را مطرح نموده و در این زمینه جلساتی نیز بر گزار کرده است. در این راستا انجمن علمی و فرهنگی آهار از همه عزیزان آهاری دعوت می‌نماید جهت اجرای بهینه این امر انسانی و خدایی ما را باپیشنهادات و راهنمایی‌های خود یاری نمایند.لازم به ذکر است انجمن علمی و فرهنگی آهار که جهت تشکیل این صندوق خیریه پیش قدم شده در آینده خود را مجری این طرح نمی‌داند و اجرای آن به عهده هیئت مدیره‌ای خواهد بود که بر مبنای اساسنامه تنظیمی از سوی معتمدین و بزرگان و مردم شریف آهار انتخاب خواهند شد و انجمن فقط نقش حامی خواهد داشت.

لازم به توضیح است جهت ارایه پیشنهادات خود و گفتگو در این زمینه، می توانید به قسمت صندوق حمایت از بیماران خاص که در بخش پاتوق سایت ایجاد شده است؛مراجعه نمایید.


 تصاویر مربوط به بازدید اعضای انجمن از کاخ موزه ی سعدآباد


 

به اطلاع می رسانیم با توجه به مشکلات مالی انجمن در راه رسیدن به اهداف خود از دوستانی که علاقه مند به کمک به انجمن برای پیشبرد اهداف آن می باشند تقاضا می شود کمک های مالی خود را به شماره حساب2478000115319991و یا شماره کارت5022291029775465 بانک پاسارگاد،واریز نمایند.

با تشکر


 

 پاکسازی رودخانه شکراب در تاریخ 92/7/26 توسط اعضای انجمن علمی و فرهنگی آهار و همچنین دوستداران محیط زیست برگزار گردید، در اینجا جا دارد از همه ی عزیزانی که در این برنامه شرکت داشتند؛ همچنین اعضای محترم شورا و مسؤلین محترم امامزاده ی شکراب و مخصوصا از آقای عباس محمد آهاری که زحمت پخت ناهار را برعهده داشتند تشکر بکنیم.


 با توجه به بررسی های انجام شده و مشورت با اعضا؛ آقای جعفر نادی ، خانم پاکیزه فرد  و آقای علیرضا علیرمضانی به عنوان معاونین انجمن انتخاب گردیدند. و همچنین به دلیل تجربیات آقای محسن علیرمضانی در زمینه ی مدیریت و کارهای اجرایی ، ایشان نیز مسئولیت مشاوره ی انجمن را پذیرفتند. 


 

 

از اين پس بازديدكنندگان محترم براي ارسال خبر،عكس و مقالات مي توانند به ترتيب زير عمل كنند:

 

 

مديران بخش مقالات سايت خانم الناز بلوچ با آدرس:elnaz_balooch@yahoo.comوخانم علیرمضانی با آدرس :nar.ramezani@gmail.comمی باشند كاربران مي توانند مقالات خود را به آدرس پست الكترونيك ايشان بفرستند.

 

 

مديران بخش گالري تصاوير آقاي جعفر نادي jafar.nadi@yahoo.com و خانم الهام بلوچ elhambalooch@yahoo.com مي باشند .

 

 

مدير فنی سايت منصور نورعلي آهاري mansoor.java@gmail.com

 

 

مسؤل اخباروناظر محتواي سايت منوچهر نورعلي آهاري mnn.ahari@gmail.com مي باشد.

 

 

دوستان مي توانند از طريق آدرس هاي پست الكترونيك اعلام شده با اين افراد در تماس باشند.

 


بازديد كنندگان مي توانند نظرات و پيشنهادات خود را در قسمت انجمن ها و بخش نظرات و پيشنهادات وارد كنند . ارسال نظرات در اين قسمت نيازمند عضويت در سايت نمي باشد بديهي است نظرات هنگامي به نمايش عمومي در مي آيد كه مدير انجمن آن را تاييد كند.برای دیدن پاسخ مطلب و یا نظری که توهین به شخص یا گروه خاصی تلقی نگردد می توانید به قسمت انجمن ها(پاتق)>بخش نظرات و پیشنهادات مراجعه کنید.
 


آخرين اخبار
آخرين اخبار انجمن علمي و فرهنگي روستاي آهار

آخرين مقالات

پیوندها

تبليغات


كليه حقوق براي انجمن علمي فرهنگي آهار محفوظ است 1389   |  انجمن علمي فرهنگي روستاي آهار  |  حريم شخصي كاربران  |  شرایط استفاده