چهارشنبه, مرداد 30, 1398
     


اخبار
تاریخ: 1394/01/24 نظرات: 0 نظر نمایش: 2477 مرتبه تعداد امتیاز: 4   (Article Rating)
سیل گرفتگی معابر و مسدود شدن جاده فشم و رودبار قصران و اهار


فرماندار شمیرانات در گفتگو با تهران نیو خبر داد:

عزت الله خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات در گفتگو با خبرنگار سرویس اجتماعی تهران نیوز گفت: به دلیل بارندگی شدید در شمیرانات محور اوشان و فشم و رودبار قصران مسدود شده است.


وی افزود: به دلیل بارندگی شدید و جاری شدن سیل در محور فشم-رودبار قصران از ساعت ۱۸ دیروز بسته شده بود، همچنان بسته است.

خانمحمدی با بیان این که خسارات احتمالی به اطلاع مردم عزیز خواهد رسید عنوان کرد: آب شرب منطقه قطع شده و به سبب سقوط دکل های برق در فشم و میگون برق قطع شده و به دلیل خسارات احتمالی از سوی مسئولین گاز شهری نیز قطع گردیده از میزان خسارت ها به منطقه هنوز خبری ارسال نشده است.

فرماندار شهرستان شمیرانات بیان کرد: ریزش کوه در مسیر فشم – تهران موجب مسدود شدن مسیر و ترافیک خودروها شده است. ضمن آنکه مسئولان راهداری با حضور در محل در حال تلاش برای بازگشایی مسیر هستند.

خانمحمدی خاطرنشان کرد: بر اثر این بارندگی ۵ دهنه از پل های دسترسی و محلی در این منطقه سقوط کرده است.

اقدامات صورت گرفته و ضرر و زیان های احتمالی به اطلاع خواهد رسید.لازم به ذکر است این سیل در اهار نیز خسارات زیادی بر جای گذاشت بسیاری از راه های روستا تخریب گردید و به باغات ودرختان میوه خسارات زیادی وارد شد .همچنین اب روستا نیز قطع گردید  و منبع اب چشمه بنجویک کلا تخریب گردید .که با کمک شورا و اهالی موقتا قطعی اب برطرف گردید .راه  اصلی شکراب نیز در طول زیادی طعمه سیل شد که ان نیز با کمک عده زیادی از اهالی موقتا بازگشایی گردید .لازم به ذکر است تعدادی عکس ازسیل اخیر در بخش گالری تصاویر سایت به نمایش گذاشته شده است و دوستانی که عکس های دیگری دارند میتوانند برای ما ارسال نمایند تا به نام خودشان در سایت اهاریها به نمایش عموم گذاشته شود .

 


کد: 226
نویسنده خبر: مدیر ارشد
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:
تنها کاربران ثبت نام شده مجاز به ارسال نظر می باشند.
کمک های مالی
به اطلاع می رسانیم با توجه به مشکلات مالی انجمن در راه رسیدن به اهداف خود از دوستان علاقه مند کمک به انجمن برای پیشبرد اهداف آنمی باشند تقاضا می شود کمک های مالی خود را به شماره حساب 2478000115319991  و یا شماره کارت 5022291029775465  بانک پاسارگاد،واریز نمایند 
حريم كاربران  |  شرایط استفاده
كليه حقوق براي انجمن علمي فرهنگي آهار محفوظ است 1389